Förtroendevalda på Lidingö

Lars Björndahl (M)

Bild på Lars Björndahl

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2014-10-16 - 2018-10-15
Kommunstyrelsen ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31