Förtroendevalda på Lidingö

Christer Mohlin (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2014-10-16 - 2018-10-15
Utbildningsnämnden ledamot 2017-01-01 - 2017-12-31