Förtroendevalda på Lidingö

Anders Dafnäs (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Båtrådet ledamot 2017-01-01 - 2017-12-31
Nämndemän nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31