Förtroendevalda på Lidingö

Fredrik Vinstock (M)

Bild på Fredrik Vinstock

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2014-10-16 - 2018-10-15
Utbildningsnämnden ledamot 2017-04-25 - 2017-12-31