Förtroendevalda på Lidingö

Susann Thorngren (M)

Bild på Susann Thorngren

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2017-04-04 - 2018-10-15
Miljö- och stadsbyggnadsnämnden ersättare 2017-01-01 - 2017-12-31
Nämndemän nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31