Förtroendevalda på Lidingö

Antonia Gibson (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2017-01-10 - 2018-10-15
Käppalaförbundet ersättare 2017-05-24 - 2018-12-31
Teknik- och fastighetsnämnden ersättare 2016-11-20 - 2017-12-31