Förtroendevalda på Lidingö

Niclas Karlsson (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2016-10-11 - 2018-10-15
Utbildningsnämnden ledamot 2017-01-01 - 2017-12-31