Förtroendevalda på Lidingö

Ulla Magnusson (S)

Bild på Ulla Magnusson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kultur- och fritidsnämnden ersättare 2017-01-01 - 2017-12-31
Nämndemän nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31