Förtroendevalda på Lidingö

Helene Nietchajev Hansson (LP)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2017-01-10 - 2018-10-15
Tillgänglighetsrådet ledamot 2017-03-10 - 2017-12-31