Förtroendevalda på Lidingö

Patrik Björklund (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kultur- och fritidsnämnden ersättare 2017-01-31 - 2017-12-31
Lidingö Stads Tomt AB suppleant 2015-06-02 - 2019-06-01