Förtroendevalda på Lidingö

Kommunstyrelsens planutskott

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

Länkar:
Handlingar och protokoll
Ersättarordning
Sammanträden

Kommande möten (4 st)

Här visas de kommande mötena för Kommunstyrelsens planutskott.

TidpunktPlatsBeskrivning
2021-10-04 10:30
2021-11-08 10:30
2021-11-29 10:30
2021-12-20 10:30

Uppdrag (9 st)

EfternamnFörnamnPartiUppdragOrdningsnummer
Källenfors Daniel M ordförande 1
Ericsson Lars H LP vice ordförande 2
Larson Daniel S ledamot 3
Tarschys Ingre Amelie L ledamot 4
von Sydow Tor C ledamot 5
Schiller Carl-Johan KD ledamot 6
Tideberg Nils-Henrik M ersättare 7
Sköld Birgitta LP ersättare 8
Sandström Patrik MP ersättare 9