Miljö- och stadsbyggnadsnämnden

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

Länkar:
Handlingar och protokoll
Miljö- och stadsbyggnadsnämndens roll
Ersättarordning

Kommande möten (11 st)

Här visas de kommande mötena för Miljö- och stadsbyggnadsnämnden.

TidpunktPlatsBeskrivning
2021-01-26 17:30 MSN
2021-02-23 17:30 MSN
2021-03-30 17:30
2021-04-27 17:30
2021-05-25 17:30 MSN
2021-06-15 17:30 MSN
2021-08-31 17:30 MSN
2021-09-28 17:30 MSN
2021-10-26 17:30 MSN
2021-11-23 17:30 MSN
2021-12-14 17:30 MSN

Uppdrag (20 st)

EfternamnFörnamnPartiUppdragOrdningsnummer
Vinstock Fredrik M ordförande 1
Grahn Göran LP vice ordförande 2
Olsson Malin S ledamot 3
Tideberg Nils-Henrik M ledamot 4
Sebastiani Gabor C ledamot 5
Serenhov Christer M ledamot 6
Rosén Björn M ledamot 7
Wallin Erik MP ledamot 8
Hallerby Christer L ledamot 9
Svartengren Filip C ledamot 10
Tranell Michael LP ledamot 11
Zakowicz Marcin M ersättare 12
Eklöf Asp Anna M ersättare 13
Björnberg Kent M ersättare 14
Koort Olaf V ersättare 15
Reinholdson Mattias L ersättare 16
Cavalli Björkman Lotta C ersättare 17
Norberg Tomas LP ersättare 18
Ekman Fredrik KD ersättare 19
Fjellander Jan MP ersättare 20