Förtroendevalda på Lidingö

Utbildningsnämnden

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2019-12-31

Länkar:
Handlingar och protokoll
Utbildningsnämndens roll
Ersättarordning

Kommande möten (8 st)

Här visas de kommande mötena för Utbildningsnämnden.

TidpunktPlatsBeskrivning
2019-04-23 18:30 Baggeby
2019-05-21 18:30 Fjäderholmarna
2019-06-18 18:30 Baggeby
2019-08-27 18:30 Baggeby
2019-09-24 18:30 Baggeby
2019-10-22 18:30 Baggeby
2019-11-19 18:30 Baggeby
2019-12-17 18:30 Baggeby

Uppdrag (19 st)

EfternamnFörnamnPartiUppdragOrdningsnummer
Tarschys Ingre Amelie L ordförande 1
Östring Carl M vice ordförande 2
Lindroos Gill S ledamot 3
Centerlind Erik M ledamot 4
Buddgård Patrik C ledamot 5
Lönnqvist Peter M ledamot 6
Pehrson Anna Carin M ledamot 7
Sandström Patrik MP ledamot 8
Tranell Michael LP ledamot 9
Morger Lotta C ledamot 10
Johansson Sköld Jacob LP ledamot 11
Azizi Louisa M ersättare 12
Ahlborg Mikael M ersättare 13
Greci Larson Therese S ersättare 14
Gaestadius Richard LP ersättare 15
Forsberg Krister C ersättare 16
Hallerby Rebecka L ersättare 17
Rosenquist Christina KD ersättare 18
Wånell Sven Erik V ersättare 19