Förtroendevalda på Lidingö

Valnämnden

Mandatperiod: 2015-01-01 - 2018-12-31

Länkar:
Valnämndens roll

Kommande möten (3 st)

Här visas de kommande mötena för Valnämnden.

TidpunktPlatsBeskrivning
2018-08-16 17:00
2018-09-12 17:00
2018-09-13 17:00 Sammanträde vid behov

Uppdrag (10 st)

EfternamnFörnamnPartiUppdragOrdningsnummer
Palm Allan M ordförande 1
Alton Finn LP vice ordförande 2
Wik Claes-Göran M ledamot 3
Hild David C ledamot 4
Alsenius Lise- Lott MP ledamot 5
Åkermark Henrik M ersättare 6
Johansson Sköld Jacob LP ersättare 7
von Seth Caroline C ersättare 8
Rinder Lennart KD ersättare 9
Diederichsen Käte S ersättare 10