Förtroendevalda på Lidingö

Kommunstyrelsens planutskott

Mandatperiod: 2019-01-15 - 2019-12-31

Länkar:
Handlingar och protokoll
Ersättarordning
Sammanträden

Kommande möten (5 st)

Här visas de kommande mötena för Kommunstyrelsens planutskott.

TidpunktPlatsBeskrivning
2019-08-28 08:30
2019-09-25 08:30
2019-10-23 08:30
2019-11-20 08:30
2019-12-18 08:30

Uppdrag (9 st)

EfternamnFörnamnPartiUppdragOrdningsnummer
Källenfors Daniel M ordförande 1
Ericsson Lars H LP vice ordförande 2
Larson Daniel S ledamot 3
Tarschys Ingre Amelie L ledamot 4
von Sydow Tor C ledamot 5
Schiller Carl-Johan KD ledamot 6
Tideberg Nils-Henrik M ersättare 7
Sköld Birgitta LP ersättare 8
Sandström Patrik MP ersättare 9