Omsorgs- och socialnämnden

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2021-12-31

Länkar:
Handlingar och protokoll
Omsorgs- och socialnämndens roll
Ersättarordning

Kommande möten (11 st)

Här visas de kommande mötena för Omsorgs- och socialnämnden.

TidpunktPlatsBeskrivning
2021-01-26 18:00 Baggeby Ordinarie möte
2021-02-23 18:00 Storholmen Ordinarie möte
2021-03-23 18:00 Storholmen Ordinarie möte
2021-04-27 18:00 Storholmen Ordinarie möte
2021-05-18 18:00 Fjäderholmarna Ordinarie möte
2021-06-15 18:00 Fjäderholmarna Ordinarie möte
2021-08-24 18:00 Fjäderholmarna Möte vid behov
2021-09-21 18:00 Fjäderholmarna Ordinarie möte
2021-10-19 18:00 Fjäderholmarna Ordinarie möte
2021-11-23 18:00 Fjäderholmarna Ordinarie möte
2021-12-14 17:30 Fjäderholmarna Ordinarie möte

Uppdrag (20 st)

EfternamnFörnamnPartiUppdragOrdningsnummer
Sköld Birgitta LP ordförande 1
Lönnqvist Peter M vice ordförande 2
von Döbeln Marianne S ledamot 3
Söderberg Christel M ledamot 4
Wahlström Christina C ledamot 5
Wallgren Arvid M ersättare 6
Dunmurray Eva LP ledamot 7
Lundin Marika V ledamot 8
Liljegren Suzanne L ledamot 9
Kronlund Kajsa C ledamot 10
Magnergård Erica KD ledamot 11
Adelsohn Didring Ebba M ersättare 12
Börjesson Fredrik M ersättare 13
Bjernelius Lundahl Marie M ersättare 14
Jonsson Christian S ersättare 15
Johansson Strömqvist Helene C ersättare 16
Östberg Bertil L ersättare 17
Hellberg Sarah LP ersättare 18
Ståhle Lars MP ersättare 19
Hallenberg Lou M ersättare 20