Kommunstyrelsen

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2022-12-31

Länkar:
Handlingar och protokoll
Kommunstyrelsens roll
Ersättarordning

Kommande möten (11 st)

Här visas de kommande mötena för Kommunstyrelsen.

TidpunktPlatsBeskrivning
2021-02-08 18:00
2021-03-15 18:00
2021-04-12 18:00
2021-05-10 18:00
2021-06-07 18:00
2021-08-16 18:00
2021-09-13 18:00
2021-10-11 18:00
2021-10-27 18:00
2021-11-15 18:00
2021-12-06 18:00

Uppdrag (24 st)

EfternamnFörnamnPartiUppdragOrdningsnummer
Källenfors Daniel M ordförande 1
Sköld Birgitta LP vice ordförande 2
Larson Daniel S ledamot 3
Vinstock Fredrik M ledamot 4
Buddgård Patrik C ledamot 5
Centerlind Erik M ledamot 6
Lönnqvist Peter M ledamot 7
Sandström Patrik MP ledamot 8
Ericsson Lars H LP ledamot 9
von Sydow Tor C ledamot 10
Tarschys Ingre Amelie L ledamot 11
Schiller Carl-Johan KD ledamot 12
Lundgren Jonas V ledamot 13
Svanberg Filip M ersättare 14
Tideberg Nils-Henrik M ersättare 15
Lantz Ewa S ersättare 16
Hagen Peder M ersättare 17
Jarnryd Joakim C ersättare 18
Sens Mikael LP ersättare 19
Mattsson Nancy L ersättare 20
Dagerås Wittboldt Wiktoria MP ersättare 22
Ekman Fredrik KD ersättare 23
Cavalli Björkman Lotta C ersättare 24
Fredrikson Niclas LP ersättare 25