Förtroendevalda på Lidingö

Daniel Larson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070 477 48 94 (mobil)

Postadress:
Box 4009 181 04 Lidingö
(utsändning)

E-post:
daniel.larson.1968@gmail.com

Bild på Daniel Larson

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
förbundsmöte i Kommunförbundet Stockholms län ombud 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-16 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens planutskott ledamot 2019-01-15 - 2019-12-31
Näringslivskommittén ledamot 2019-01-15 - 2019-12-31