Förtroendevalda på Lidingö

Patrik Winqvist (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Lidingö Stads Fastighets Aktiebolag ledamot 2019-06-01 - 2023-05-31
Nämndemän nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31