Förtroendevalda på Lidingö

Ulf Weidling (C)

Bild på Ulf Weidling

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-16 - 2022-10-15
Teknik- och fastighetsnämnden ersättare 2020-01-01 - 2020-12-31