Förtroendevalda på Lidingö

Nancy Mattsson (L)

Bild på Nancy Mattsson

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-16 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Lidingö Stads Fastighets Aktiebolag ledamot 2017-01-30 - 2019-05-31
Lidingöhem AB ledamot 2015-05-06 - 2019-05-31