Förtroendevalda på Lidingö

Rolf Hattenbach (C)

Bild på Rolf Hattenbach

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-16 - 2022-10-15
Kultur- och fritidsnämnden ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31