Förtroendevalda på Lidingö

Daniel Källenfors (M)

Kontaktinformation

E-post:
daniel.kallenfors@lidingo.se

Bild på Daniel Källenfors

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
förbundsmöte i Kommunförbundet Stockholms län ombud 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-16 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott ordförande 2019-01-15 - 2019-12-31
Kommunstyrelsens planutskott ordförande 2019-01-15 - 2019-12-31
Näringslivskommittén ordförande 2019-01-15 - 2019-12-31