Förtroendevalda på Lidingö

Peder Hagen (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2022-04-05 - 2022-10-15
Teknik- och fastighetsnämnden ledamot 2022-01-01 - 2022-12-31