Förtroendevalda på Lidingö

Magnus Boström (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktiges valberedning ledamot 2018-10-22 - 2022-10-14
Nämndemän nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31