Förtroendevalda på Lidingö

Christel Söderberg (M)

Bild på Christel Söderberg

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-16 - 2022-10-15
Omsorgs- och socialnämnden ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31
Tillgänglighetsrådet vice ordförande 2019-01-15 - 2019-12-31