Förtroendevalda på Lidingö

Nils-Henrik Tideberg (M)

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
förbundsmöte i Kommunförbundet Stockholms län ombud 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige ersättare 2020-01-14 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens planutskott ersättare 2020-01-01 - 2020-12-31
Miljö- och stadsbyggnadsnämnden ledamot 2020-01-01 - 2020-12-31
Nämndemän nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31