Förtroendevalda på Lidingö

Cecilia Frosteus (LP)

Bild på Cecilia Frosteus

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2018-10-16 - 2022-10-15
Käppalaförbundet ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Omsorgs- och socialnämnden ersättare 2019-01-01 - 2019-12-31