Förtroendevalda på Lidingö

Caroline von Seth (C)

Bild på Caroline von Seth

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-16 - 2022-10-15
Omsorgs- och socialnämnden ersättare 2019-01-01 - 2019-12-31