Förtroendevalda på Lidingö

Carl Östring (M)

Bild på Carl Östring

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-16 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Utbildningsnämnden vice ordförande 2019-01-01 - 2019-12-31