Förtroendevalda på Lidingö

Olaf Koort (V)

Bild på Olaf Koort

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-16 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Teknik- och fastighetsnämnden ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31