Förtroendevalda på Lidingö

Mikael Sens (LP)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktiges arvodesberedning ledamot 2019-02-19 - 2022-12-31
Kultur- och fritidsnämnden ersättare 2019-01-01 - 2019-12-31