Förtroendevalda på Lidingö

Scott Moore (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2019-02-26 - 2022-10-15
Kultur- och fritidsnämnden ledamot 2020-01-01 - 2020-12-31