Förtroendevalda på Lidingö

Niclas Fredrikson (LP)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunstyrelsen ersättare 2020-09-29 - 2022-12-31
Utbildningsnämnden ledamot 2020-01-01 - 2020-12-31