Förtroendevalda på Lidingö

Nancy Mattsson (L)

Bild på Nancy Mattsson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-16 2022-10-15
Kommunstyrelsen ersättare 2019-01-01 2022-12-31
Lidingö Stads Fastighets Aktiebolag ledamot 2019-06-01 2023-05-31