Förtroendevalda på Lidingö

Gunilla Lundqvist Nilsson (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige ersättare 2022-10-16 2026-10-15
Nämndemän nämndeman 2020-01-01 2023-12-31