Förtroendevalda på Lidingö

Scott Moore (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2021-07-02 - 2022-10-15
Kultur- och fritidsnämnden ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31