Förtroendevalda på Lidingö

Caroline von Seth (C)

Bild på Caroline von Seth

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-16 - 2022-10-15
Utbildningsnämnden ersättare 2021-01-01 - 2021-12-31