Förtroendevalda på Lidingö

Gill Lindroos (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-16 - 2022-10-15
Utbildningsnämnden ledamot 2019-01-01 - 2019-12-31