Antonia Gibson (M)

Bild på Antonia Gibson

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2019-11-27 - 2022-10-15
Käppalaförbundets fullmäktige ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Söderhalls Renhållningsverk AB ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Teknik- och fastighetsnämnden ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31