Eva Dunmurray (LP)

Bild på Eva Dunmurray

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktiges arvodesberedning ledamot 2019-02-19 - 2022-12-31
Omsorgs- och socialnämnden ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31