Christel Söderberg (M)

Bild på Christel Söderberg

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-16 - 2022-10-15
Nämndemän nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Omsorgs- och socialnämnden ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31