Förtroendevalda på Lidingö

Mikael Sens (LP)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktiges arvodesberedning ledamot 2019-02-19 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen ersättare 2020-12-22 - 2022-12-31
Kultur- och fritidsnämnden ersättare 2021-01-01 - 2021-12-31