Jarmo Kukka (MP)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Lidingö Stads Fastighets Aktiebolag suppleant 2020-12-22 - 2023-05-31
Lidingö Stads Tomt AB suppleant 2020-12-22 - 2023-06-01
Teknik- och fastighetsnämnden ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31