Peder Hagen (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2019-10-15 - 2022-10-15
Kommunstyrelsen ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Teknik- och fastighetsnämnden vice ordförande 2021-01-01 - 2021-12-31