Carl Östring (M)

Bild på Carl Östring

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-16 - 2022-10-15
Utbildningsnämnden vice ordförande 2021-01-01 - 2021-12-31