Förtroendevalda på Lidingö

Marcus Rajkowski (M)

Kontaktinformation

E-post:
marcus.raj1997@gmail.com

Bild på Marcus Rajkowski

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ledamot 2018-10-16 - 2022-10-15
Teknik- och fastighetsnämnden ledamot 2021-05-25 - 2021-12-31