Harald Strömfelt (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2020-12-02 - 2022-10-15
Teknik- och fastighetsnämnden ersättare 2021-01-01 - 2021-12-31