Lise- Lott Alsenius (MP)

Bild på Lise- Lott Alsenius

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige ersättare 2020-10-07 - 2022-10-15
Valnämnden ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31