Förtroendevalda på Lidingö

Niclas Fredrikson (LP)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunstyrelsen ersättare 2020-09-29 - 2022-12-31
Lidingö Stads Fastighets Aktiebolag suppleant 2020-12-22 - 2023-05-31
Utbildningsnämnden ledamot 2021-01-01 - 2021-12-31